OSOBNÍ KONZULTACE A HARMONIZACE S GONGEM

Osobní konzultace nabízím lidem, kteří chtějí nahlédnout svůj život z jiné perspektivy. Během více než 30 let, kdy se zabývám zdravím, vztahy a hlavně šťastným životem jsem se setkal s mnoha skvělými učiteli, mystiky, léčiteli, šamany a dalšími krásnými bytostmi. Se zdravím i chorobami, vztahy krásnými i neharmonickými, s hojností i pocitem chudoby, bytím ve štěstí a blaženosti, ale i s prožíváním tzv. utrpení mám bohaté zkušenosti z vlastního života. Zkoumáním těchto témat na sobě jsem dospěl k jednoduchému závěru, že k tomu, abychom byli šťastní a převážně zdraví a žili v hojnosti, "stačí milovat sebe samého všeobjímající láskou" (bezpodmínečně) a k tomu správně dýchat, trochu tělem hýbat a vše, co se děje s láskou a vděčností přijímat. Více o mě jako průvodci.......

Konzultace probíhají formou procházky skalami, u mě doma nebo po telefonu, WA...

K čemu tedy konzultace, když je to tak jednoduché?

  1. Je to jednoduché v principu, ale vyžaduje to určitou zkušenost a vytrvalost, aby se náš software uložený v podvědomí upgradoval, naše emoce pročistily, a abychom se nebrali příliš vážně.
  2. Své nitro nahlédnete ve stavu hluboké relaxace/ meditace, ke které nemá každý přístup.
  3. K porozumění sobě i celému procesu Vám budou k dispozici moje zkušenosti i moje maličkost.
  4. Pokud Vám tento návod stačí, je to skvělé a přeji Vám hodně úspěchů v praxi.

Jak konzultace probíhá?             

Povídáme si, soustředíme se na dýchání a postupně se naladíme na svoje srdce a/ nebo duši. K usnadnění procesu používám zvuk různých nástrojů a svůj hlas. Každý klient si pak zpracovává témata, která se objeví. Prožívá do hloubky to, co je běžně skryto za slovy láska, přijetí, vděčnost atd. Sám si vše řídí, já jsem přítomen, řekněme, jako průvodce krajinou srdce. Nejedná se tedy přímo o léčení z mé strany, i když během setkání silně působí moje energeticko-informační pole. Doba totiž pokročila natolik, že si každý, kdo je připraven, může sám řídit svůj život. Já nabízím kvalitní podporu.

Výsledek?

Často je to pochopení, že vše je stvořeno tou nejhlubší láskou, že utrpení si vytváříme sami ve své hlavě, že můžeme být šťastní. Prožívání harmonie, vděčnosti a radosti. Rozpuštění strachů, psychických a fyzických bloků. Hluboké uvolnění.

Cena?  1800,- Kč za asi 90 minut

Harmonizace s pomocí gonguOd letoška je možné přijít i na harmonizaci s pomocí gongu. Je to skvělá možnost, jak se dát do pořádku psychicky i fyzicky.  Jeho vibrace uvolňují stresy a strachy na všech úrovních, zvukem je doplněna energie do jednotlivých orgánů a buněk. Z vlastní zkušenosti vím, že se mi po hře skvěle dýchá a většinou jsem v "rauši". Takové legální droga s mocnými pozitivními účinky.

Vhodné i pro skupiny. 

Ukázka gongu je zde.....