AKTUALITY

Tradiční pouť k prameni Labe 13 - 15. 12.

Již 3. předvánoční Krkonoše s putováním přírodou a společnými setkáními na chatě Eliška ve Vítkovicích v Krkonoších. Skvělá příležitost sžít se s energiemi brány 12:12. Detaily se připravují. 

Izrael - 20. 11. 2019 od 18 hod

Přednáška o cestě po Svaté zemi v Teplicích nad Metují ve škole.

Volání rodu - 1. - 3. 11. 2019

Dušičkové setkání s maďarskými a srbskýmí přáteli ve Zdoňově a Adršpachu s meditacemi  a vycházkami do skal zaměřené na spojení s našimi předky.

Povídání o Indii 23. 10. 2019 od 18 hod

 na zámku v Adršpachu - výstupné dobrovolné.

Retreat v tichu ve Zdoňově  17. - 20. 10. 2019

Skanda, Zdonov čp 84
Skanda, Zdonov čp 84

Jedná se o takový 3 denní dotek vipassany. Budeme meditovat vsedě, v chůzi a chodit do přírody. Vše převážně v tichu beze slov v krásném meditačním centru SKANDA. Intenzivní program!

 Bosna - září 2019

Další expedice do Bosny vyrazí 17. 9. 2019

Více Expedice do Bosny

Přednáška nejen o Bosenských pyramidách

6. 4. 2019 v Adršpachu na zámku

Bosenské údolí pyramid - zřejmě největší a nejstarší pyramidy světa, megalitické stavby v Daorsonu, kamenné koule v Zavidovičích a mnoho dalších nádherných míst.........

O kvalitě Petrových přednášek jsme se mohli přesvědčit několikrát v Teplicích, kde vyprávěl o svých zážitcích z Kanady, Peru a Indie. Tentokrát s ním navštívíme především bosenské údolí pyramid s pyramidou Slunce (Podle radiouhlíkové analýzy se jedná až 34000 let starou stavbu postavenou z nejpevnějšího betonu, jaký kdy v laboratořích viděli.) a další nádherná místa. Dozvíme se více o zapomenuté historii a o účelu pyramid a jejich, nejen ozdravných, účincích na člověka a planetu. Jeho vyprávění spojené s nádhernými fotografiemi je poutavé, vtipné, nabité informacemi a nevšedními zkušenostmi. Dokáže totiž posluchači zprostředkovat nejen vizální, ale především hluboké vnitřní prožitky, takže má divák pocit, že místa skutečně navštívil. Přednáška je zároveň relaxací. Návštěvníci odcházejí domů plní pozitivní energie