REFERENCE

Jiří Broukal

Konzultant ekonomika, IT

Petr je především ČLOVĚK. Jeho lidství je nezměrné. Vidí a cítí daleko i hluboko. Je to bytost, se kterou vyhledávám jakákoli setkání. Vždy mne obohatí, vždy si něco odnesu. Někdy větší klid, někdy zase nefiltrovanou nezaobalenou "nálož" toho, na čem bych měl zapracovat. Vždy ale předáváno i přijímáno s láskou.

Zdeněk H.

Podnikatel

Cesta do hloubi vlastní duše je ta nejodvážnější a zároveň ta nejdobrodružnější výprava, na kterou se člověk může vydat. Meditace s Petrem nabízí ochutnávku vlastního JÁ. Zda si líznete jen jednou či budete mlsat častěji, již však záleží na každém člověku. Pro mě osobně byly tyto vhledy hlubokou inspirací.

Jan Piňos

Přírodovědec/ ekolog/ aktivista

Petra znám přes dvacet let. Ušli jsme za tu dobu každý kus cesty. Ne že bychom se viděli často, ale když už, tak to stojí za to! Hned navážeme. Ne však tam, kde minule, protože vzápetí cítíme, že jsme od minule ušli kousek cesty. I nyní, kdy se vídáme zase často. Nejkrásnější je, že někdy ani není potřeba nic říkat. Jen se obejmeme a vše je jasné. Chlapská objetí s Petrem jsou krásná, sytící, léčivá - ač se Petr ohrazuje, že není léčitel. Nebo si zavoláme, no nic neřekneme, protože se "jen" smějeme, dlouho, a tím to skončí:). To "jen" není žádné jen, ale všechno! Nejsem klasický meditační typ, medituju spíš v chůzi horami, ale skupinové meditace s Petrem mají sílu, že i já zapomenu na čas a nechci nikdy skončit. A co teprve "bytostné výlety" do Adršpašsko-teplických skal nebo na bosenské pyramidy! Tam člověk skutečně cítí, že je částečkou v síti všeho živého - a že živé jsou i ty krásné skály nebo záhadné pyramidy. A občas se s Petrem přeme, i to je dobře, vším se učíme!

Helena K.

Operní zpěvačka

Osobní setkávání s Petrem Kohlem at už na skupinových meditacích, nebo individuálních setkání mi velmi pomáhá na cestě k uvědomování vnitřní svobody. Poprvé jsem se s Petrem setkala, když jsem řešila nepříjemné období doprovázené až depresivními stavy. Musela jsem vyhledat odbornou lékařská pomoc, která mi ale příliš nepomohla...řekla jsem si tedy, že to zkusím jinou cestou. Po prvním setkání s Petrem jsem byla velmi překvapena, jak mi pomohl a byla jsem za to nesmírně vděčná. Toto nezvládl psycholog ani za půl roku, natož z jednoho setkání. Petr mě tedy ukázal možnosti práce na sobě formou cvičení ať už fyzických, tak mentálních, která mi pomoha a vlastně stále pomáhají.

Ladislav Hanousek

Spolumajitel CK 

www.akcepronezadane.cz

Slyšel jsem o Petrovi z vyprávění a doporučení mě přivedlo na první setkání s ním, které předčilo má očekávání. Od té doby jsem chtěl udělat s Petrem celovíkendový seminář pro naše klienty. Víkend měl díky Petrovi super náboj, připravený zajímavý program a vše okořeněno jeho meditacemi. Petra vidím jako experta v jeho oboru a těším se na jakékoliv další setkání s ním.

Miriam Charvátová

lékařka z Prahy

Akce a výlety s Petrem? Velké díky za inspirativní zážitky v krásné přírodě pod vedením vědomé bytosti, díky za chvíle klidu a návratu k vlastní duchovní podstatě...ráda se budu vracet, kdykoli mi to čas a okolnosti dovolí...

Richard J.

Aikido, kuchař

You are my soul brother and guide. I am blessed i met you in this life. Thank you.

Ajka a Jaroslav Liškovi

Terapeutka a podnikatel

Všechny akce, které jsme s Tebou prožili, jsme si velmi, velmi užili. Jezdíme s Tebou pro Tvé vyzařování pokory, úcty a úžasné cítění. Těšíme se na další setkání.

Tomáš Dvořák

Manažer

Pracoval jsem v mnoha firmách a navštívil desítky školení, ze kterých jsem si vždy něco málo odnesl nebo spíš vyzobal nějaké ty drobky. Na akcích s Petrem vždy dostanu tolik, že to stěží unesu. Jsem mu za to nesmírně vděčný.