Bear Love & Shion Buschner - Workshop na gongy Zdoňov 23. - 24. 9. 2023 


Program:

23. 9.  10 - 16 hodin - předávání Bearových a Shioniných bohatých zkušeností, výuka pod jejich vedením.

19 - 20:30 - koncert Cesta zvuku - Sound Journey

24. 9.  10 - 16 hodin - zdokonalování techniky hry

Místo konání: Zdoňov č.p. 84 - Centrum Skanda

Cena: £150 + 900,- Kč

Ubytování na místě ve vlastním stanu za příspěvek 150,- Kč/ noc (Je možné přijet už v pátek večer) nebo v okolí (doporučím)

Jídlo v místě je možné objednat s přihláškou: Vydatná snídaně 120,- Kč, večeře 210,- Kč

Doplňkový program: Pouť Adršpašskými skalami s Petrem Kohlem v neděli ráno před workshopem - ukázka zde:

Přihlášky: petr.kohl@tiscali.cz tel.: 724003490

BLove & Shion - Professional Flumie Workshop. We are delighted to welcome you to this immersive weekend of BLove  & Shion professional flumie playing. We will be sharing insights of how to refine the approach to your gong to get access to deeper and more refined sound-scapes. These teachings are supported by guidance in good playing techniques and well as energy and meditation practices. This course is available to gong players with all levels of playing experience. It is limited to 12 people, so early booking is essential! Some gongs will be available and participants are invited to bring their own gongs and stands too. Blessings, Bear & Shion Suggested workshop price £150 + CZK900 per person

Ondřej Smeykal, profesionální hráč na didgeridoo a gongy o Bearovi: 

Britský hudebník Bear Love, žijící ve Walesu, se spoustu let věnuje hře na gongy a vyvíjí nové techniky k rozeznění těchto archaických nástrojů. Od roku 2010 jsem během naší spolupráce svědkem jeho skvělých výsledků. 

Mimo jiné se stal výrobcem tzv Flumies, snad nejlepších paliček na světě, kterými se gongy stávají mnohem vertikálnějšími nástroji.

Workshop bude věnovaný předávání Bearových zkušeností a poznávání jeho originálních flumies. Workshop doporučuji všem hráčům na gongy, muzikoterapeutům, kteří si chtěji rozšířit možnosti rozeznění svých nástrojů. Z vlastní zkušenosti vím, že nebudou litovat.