Egypt 2024

Cesta po posvátných místech Egypta 22. 2. - 4. 3. 2024

Úvodem: Cestu připravujeme jako skupina přátel, ke které se lze přidat. Domlouváme se na všem společně a vše si hradíme sami, včetně letenky a programu v Egyptě. Ten je zajištěn naším česky mluvícím egyptským přítelem, průvodcem a egyptologem Saidem. Při každé z předchozích cest jsme prožili neopakovatelné chvíle i hluboké vhledy a zpracování všech energií a informací trvalo týdny.

Program: Na míru šitý program ve spolupráci s místním znalcem a česky mluvícím průvodcem, který můžeme po domluvě mírně upravit a zastavit se na dalších, především energeticky silných místech. Navštívíme chrámy na Nilu, mnohé pyramidy i oázu Fayoum se slaným jezerem Quarun, kde si trochu odpočineme.  Dostaneme se do míst, kam se to běžnému turistovi nepodaří, jako jsou veřejnosti uzavřené komnaty školy Boha Hóra nebo chrám Osirion, ale i další místa. Celý program je sice nádherný a velice obohacující, ale zároveň energeticky velmi náročný, především chrámy, Sakkára a její podzemí a samozřejmě Velké pyramidy. Proto se hlaste jen v případě, že vás Egypt opravdu volá.

22. 2. 2024 0:50 odlet z Prahy do Hurghady.

22. 2. pobyt u moře s all inclusive - naladění se na energie Egypta, společná posezení, meditace a poznávání se navzájem, individuální program - koupání, masáže od místních borců atd. V dalších dnech je zajištěna polopenze.

23. 2. Časně ráno odjezd do Luxoru - Karnak, Luxorský chrám, cestou Dendera - chrám bohyně Háthor

24. 2., Údolí králů, Údolí královen, chrám Hatšepsut a Memnonový kolosy

25. 2. Ráno Prohlídka Chrámu Abydos a (Osirion). Odjezd na sever do Tell Amarna (město Achnatona a Nefertiti). Nocleh tam

26.2. Ráno odjezd na prohlídku Amarna a hrobky Beni Hassan , Hermopolis-Thothúv chrám, koptská kaple v Gebel al Teir, Huního p. v Medůmu, odjezd do Fayoumu, kde je jezero Quarun. Nocleh

27. 2. Birket Quarun, dopoledne , odjezd do Káhiry. Nocleh

28. 2. Sakkára, podzemí jižní vchod do stupňovité pyramidy a Dahšur - Červená, Lomená a Černá pyramida.

29. 2. Brzy ráno do Abú Rawashu, Abú Síru a Abú Garabu, Mennofer (Memphis)

1. 3. Pyramidy v Gíze s velkou sfingou, odpoledne odjezd do Hurghady.

2. 3. - 3.3. Pobyt u moře v Hurghadě - společné sdílení, nechat dojít prožitky z putování, individuální program

4. 3. 6:55 odlet do ČR, kde budeme ráno okolo 10:30

Průvodce: Petr Kohl, o něm více na www.magickyadrspach.cz nebo videa na youtube, FB

Představu a kráse a síle Egypta si můžete udělat v galerii níže nebo na internetu: