Egypt 2024

Cesta po posvátných místech Egypta 21. 2. - 3. 3. 2024

Úvodem: Při každé z předchozích cest jsme prožili neopakovatelné chvíle i hluboké vhledy a zpracování všech energií a informací trvalo týdny. Letos jsem po návratu zašel do Adršpachu a tam se na jednom z mých oblíbených míst ozvalo: "Tak ukaž, co jsi přivezl!" a pak se celé mé tělo začalo silně chvět a celé poselství Egypta bylo předáno do prostoru skal.  Uvidíme, jaké to bude příští rok.

Program: Na míru šitý program ve spolupráci s místním znalcem a česky mluvícím průvodcem, který můžeme po domluvě mírně upravit a zastavit se na dalších, především energeticky silných místech. Navštívíme chrámy na Nilu, mnohé pyramidy i oázu Síwa s výjezdem do pouště, Marsu Matrúh a Alexandrii. Dostaneme se do míst, kam se to běžnému turistovi nepodaří, jako jsou veřejnosti uzavřené komnaty školy Boha Hóra nebo chrám Osirion, ale i další místa. V oáze Síwa, daleko od další civilizace, prožijeme krásu pouště. Celý program je sice nádherný a velice obohacující, ale zároveň energeticky velmi náročný, především chrámy, Sakkára a její podzemí a samozřejmě Velké pyramidy. Proto se hlaste jen v případě, že vás Egypt opravdu volá.

21. 2. 2024 0:10 odlet z Prahy do Hurghady.

21. a 22. 2. pobyt u moře s all inclusive - naladění se na energie Egypta, společná posezení, meditace a poznávání se navzájem, individuální program - koupání, masáže od místních borců atd. V dalších dnech je zajištěna polopenze.

23. 2. časně ráno odjezd do Dendery, chrámu bohyně Háthor, Abydos a Osirion, nocleh v Luxoru.

24.2 Karnak , Luxorský chram , Údolí králů, Údolí královen, chrám Hatšepsut a Memnonový kolosy, nočním lůžkovým vlakem do Káhiry.

25.2 Sakkára, podzemí jižní vchod do stupňovité pyramidy a Dahšur - Červená, Lomená a Černá pyramida.

26.2 Brzy ráno do Abu Rowashu a Abu Garabu, pyramidy v Gíze s velkou sfingou, nocleh v Gíze.

27.2 Odjezd v ranních hodinách do oázy Siwa v západním Egyptě.

28. - 29. 2. Program v Siwě - hora Mrtvých, Amonův chrám, pevnost Šála, solná jezírka, Keopatřina lázeň, západ slunce na krásném ostrově Fatnaas

1. 3. Odjezd ze Síwy směr Marsa Matrúh, čas u Středozemního moře a na dalších místech.

2. 3. Alexandrie, pozdě večer odjezd na letiště v Káhiře.

3. 3. 4:30 odlet do ČR, kde budeme ráno okolo 7:35

Cena za 11 dní: 1200 E za program (Hotely, doprava, jídlo, vstupy), 35 E našemu průvodci, asi 40 E bakšiše na hotelích a v chrámech, dále pojištění (za 300,- Kč je solidní), vízum 25 USD, letenky (nyní asi 8200,- Kč). Za přípravu, organizaci, provádění a příspěvek na moje náklady 3900,- Kč. Celkem tedy kolem 45000,- komplet pro skupinu 16 - 20 lidí. pro 11 do 15 lidí asi o 120 E více od 21 lidí o 100 E méně.

Přihlášky: Co nejdříve kvůli nákupu letenek a objednání hotelů na petr.kohl@tiscali.cz, +420724003490 . Přihláška je platná po dohodě a po zaplacení příspěvku (na vyzvání, až se uzavře skupina)

Průvodce: Petr Kohl, více na www.magickyadrspach.cz nebo videa na youtube, FBB

Představu a kráse a síle Egypta si můžete udělat v galerii níže nebo na internetu: