HARMONIZACE PROSTORů

Centrální menhir v Adršpachu
Centrální menhir v Adršpachu

K čemu je to dobré?

Je to podobné jako s naší hygienou. Po všech stránkách čistý a harmonický prostor je krásný, dobře se v něm pobývá i pracuje. Podporuje komunikaci, naše pracovní výsledky, nabíjí nás energií atd. Snem každého dobrého managera je aktivní tým lidí.  Snem lidí je krásný domov. 

Nabídka pro firmy:

Po dohodě přijedeme a ve spolupráci s Vámi navrhneme, jak celý prostor energeticky očistit, zharmonizovat a nabít. Rozproudí se  energie i komunikace. Vyškolíme Vás jak udržovat a posilovat tento proud hojnosti. Pracujeme v malém týmu. Vhodnou součástí je i teambuilding. Navrhneme vhodné uspořádání a doplňky jako jsou květiny, obrazy, kameny atd.

Cíl: 

Zlepšit pracovní prostředí i výsledky, spokojenost na pracovišti i zákazníků, zvýšit prosperitu, t.j. obrat, zisk a jakost zboží a služeb. 

Harmonizace domů, bytů a domácností. 

Koupili jste nebo postavili dům nebo byt a necítíte se v něm dobře, špatně spíte, jste často nemocní, máte úrazy? To může mít mnoho důvodů, ale častou příčinou bývají různé negativní vlivy, ať už z geopatogenních nebo jiných zón, elektrosmog, nevhodné uspořádání nábytku, umístění postelí, staré energie atd. Dobrou zprávou je, že to lze odstranit nebo zcela otočit na pozitivní vliv. Ukážeme Vám, jak si domov očistit, ochránit, zharmonizovat a zkrášlit. Překvapivě to funguje i při prodeji nemovitostí. Jde to lépe a za lepší cenu.

Cíl: Podpora při vytváření skutečného domova